top of page

כ ת ב ו  ע ל י 

YNET
מגזין פנים

הפרוייקטים ששרון ברקת מעצבת תמיד מפתיעים ולא שגרתיים ואנחנו מאוד נהנות לעקוב אחר שילובי הפריטים והצבעים היחודיים שלה. בהמשך לסדרה שלנו בנושא שיחות על צבע, פגשנו את שרון באחד הפרוייקטים האחרונים שלה. הבית הזה בגבעתיים ממחיש את כל מה שכל כך אהוב בעבודות של שרון, 

מאמר מגזין YNET - עיצוב שרון ברקת
מאמר מגזין פנים - עיצוב שרון ברקת
מגזין את

הומאז' לוויטראז': הפיתרון המושלם להסתרת נוף בעייתי. מעצבת פנים הוזעקה לרחובות בשביל להפיח שיק בדירה משפחתית, ומצאה דרך מאוד יצירתית לנטרל את הנוף הלא אטרקטיבי שנשקף מהמטבח.

מאמר מגזין את - עיצוב שרון ברקת
מגזין פנים

אין דרך אופטימית יותר לפתוח את שנת 2021. 
הבית הזה מוכיח באופן הכי מרהיב ומלא תעוזה כמה כח יש לצבע ולסטיילינג, גם כשהתקציב לא גדול וגם כשלא נהרס אף קיר בתהליך העיצובי.בבית היפהפה הזה בעמק חפר נעשו בחירות נועזות של שכבות צבע וטקסטורה אשר מוכיחות שכל ההגבלות שאנחנו  בדרך כלל מציבים לעצמנו בתהליכי העיצוב... 

מאמר מגזין פנים - עיצוב שרון ברקת
מגזין FineShmaker

65sqm House, Karkur

by: Sharon Bareket&Adi Lahover

Photographs: Shiran Carmel

מאמר מגזין FineShmaker - עיצוב שרון ברקת
מגזין פנים

תהליך ההלבשה שעבר הבית בצור הדסה כלל שימוש ניכר בריהוט הקיים ובפריטי וינטג'.האהבה לצבע בבית השמח הזה ניכרת בכל החללים:באוסף השטיחים המשובח, בפריטי האמנות,הריהוט ובבחירות הנועזות והמרהיבות של גווני הקירות.

מאמר מגזין פנים - עיצוב שרון ברקת
מגזין בנין ודיור

איזון חוזר: בית פרטי ומואר בכרכור מאזן בין ניגודים, העיצוב הפנימי משלב אלגנטיות מול חספוס איפוק מול צבעוניות ודרמטיות מלאת הומור.

מאמר מגזין בנין ודיור - עיצוב שרון ברקת
מגזין מאקו

מופע שנות השישים : בית הפרטי שנבנה בשנות ה-60 הולבש והותאם לתקופה בצבעוניות עזה ומאפיינת, תוך קריצות לסגנון יפני. וההפתעה הגדולה: ארון קיר עם הדפסה עתיקה של ירושלים.

מאמר מגזין מאקו - עיצוב שרון ברקת
מגזין מאקו

העבירו רק את המיטה: עיצוב מהיר ויסודי לדירה שכורה. בני הזוג עברו לדירה חדשה והחליטו שזאת ההזדמנות להיפטר מהרהיטים שליוו אותם מתקופת הלימודים וליצור בית מעוצב ונוח.

מאמר מגזין מאקו - עיצוב שרון ברקת
מגזין את

צבע טרי:  בית פרטי בכרכור, עיצוב פנים והומסטילינג, עבודה משותפת עם עדי לחובר.

  צילום שירן כרמל

מאמר מגזין את - עיצוב שרון ברקת
מגזין את

 איך מעצבת צלמת: מפגש בין המעצבת התחפושות ענבל קלי כרמי והצלמת שרון ברקת, הניב בית עם עיצוב צבעוני שמתכתב עם הטרנדים החדשנים ביותר אבל מתחמק באלגנטיות מכל הקלישאות.

מאמר מגזין את - עיצוב שרון ברקת
מגזין שיפוצים פלוס

איפוק פסטלי: בית ברמת חן שמתקיימים בו ניגודים. צבעים עזים לצד צבעוניות רגועה, צמחיה טבעית ויצירות אמנות. כך הולבש בית של בני זוג שרצו לרענן את החלל ולשפר את הזרימה בו.

מאמר מגזין שיפוצים פלוס - עיצוב שרון ברקת
bottom of page