כ ת ב ו  ע ל י 

הומאז' לוויטראז': הפיתרון המושלם להסתרת נוף בעייתי.

מעצבת פנים הוזעקה לרחובות בשביל להפיח שיק בדירה משפחתית, ומצאה דרך מאוד יצירתית לנטרל את הנוף הלא אטרקטיבי שנשקף מהמטבח.

תהליך ההלבשה שעבר הבית בצור הדסה כלל שימוש ניכר בריהוט הקיים ובפריטי וינטג'.האהבה לצבע בבית השמח הזה ניכרת בכל החללים:באוסף השטיחים המשובח, בפריטי האמנות,הריהוט ובבחירות הנועזות והמרהיבות של גווני הקירות.

65sqm House, Karkur

by: Sharon Bareket&Adi Lahover

Photographs: Shiran Carmel
 

העבירו רק את המיטה: עיצוב מהיר ויסודי לדירה שכורה.
בני הזוג עברו לדירה חדשה והחליטו שזאת ההזדמנות להיפטר מהרהיטים שליוו אותם מתקופת הלימודים וליצור בית מעוצב ונוח.

18.jpg

איזון חוזר: בית פרטי ומואר בכרכור מאזן בין ניגודים, העיצוב הפנימי משלב אלגנטיות מול חספוס איפוק מול צבעוניות ודרמטיות מלאת הומור.

מופע שנות השישים : בית הפרטי שנבנה בשנות ה-60 הולבש והותאם לתקופה בצבעוניות עזה ומאפיינת, תוך קריצות לסגנון יפני. וההפתעה הגדולה: ארון קיר עם הדפסה עתיקה של ירושלים.

צבע טרי:  בית פרטי בכרכור, 

עיצוב פנים והומסטילינג,עבודה משותפת עם עדי לחובר  צילום שירן כרמל. 

 

איפוק פסטלי: בית ברמת חן שמתקיימים בו ניגודים. צבעים עזים לצד צבעוניות רגועה, צמחיה טבעית ויצירות אמנות. כך הולבש בית של בני זוג שרצו לרענן את החלל ולשפר את הזרימה בו.

 

איך מעצבת צלמת:

 מפגש בין המעצבת התחפושות ענבל קלי כרמי והצלמת שרון ברקת, הניב בית עם עיצוב צבעוני שמתכתב עם הטרנדים החדשנים ביותר אבל מתחמק באלגנטיות מכל הקלישאות.

"מאוד קל לי עם צבע. אני אוהבת את כל הצבעים וצריכה את כולם. לפעמים מצב הרוח נוטה לצבעים כהים יותר ולפעמים לבהירים. בזמן האחרון אני חושבת קצת על שילובים מונוכרומטיים. אין שילוב שאהוב עלי יותר מאחרים...

 כתבה של רעות חפץ שוורץ 

  דרכים לחסוך בכסף בעיצוב הבית.

עופרי גונן-פז

"כך ייעשה לחדר אשר חפצים ביקרו"- לא כל יום פורים?

בחדרי הבתים שלפניכם דווקא כן. שילוב אלמנטים מעולם הפנטזיה והשראה בחללי הבית יכול לעזור לשמר את התחושה הקסומה של החג לאורך זמן, וליצור חלל מפתיע שכיף לחיות בו כל השנה".

 חדוה קלינהדלר

"החדר השני": עיצוב פסיכואנליטי.

 השבוע הרחיקה חדוה קלינהנדלר עד לנהריה, שם בקליניקה קטנה, צפתה בתוצאותיו של מפגש מסקרן בין גישה טיפולית לעיצוב פנים ולמדה איך מעצבים "נכון" חלל לטיפול פסיכולוגי".

sharonbareket@gmail.com      972-544759720

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle