כ ת ב ו  ע ל י 

LOGO_YNET634.png

הפרוייקטים ששרון ברקת מעצבת תמיד מפתיעים ולא שגרתיים ואנחנו מאוד נהנות לעקוב אחר שילובי הפריטים והצבעים היחודיים שלה. בהמשך לסדרה שלנו בנושא שיחות על צבע, פגשנו את שרון באחד הפרוייקטים האחרונים שלה. הבית הזה בגבעתיים ממחיש את כל מה שכל כך אהוב בעבודות של שרון, 

BB4A8281-Edit.jpg
BB4A8361-Edit.jpg

הומאז' לוויטראז': הפיתרון המושלם להסתרת נוף בעייתי.
מעצבת פנים הוזעקה לרחובות בשביל להפיח שיק בדירה משפחתית, ומצאה דרך מאוד יצירתית לנטרל את הנוף הלא אטרקטיבי שנשקף מהמטבח.

_MG_9570-Edit.jpg

אין דרך אופטימית יותר לפתוח את שנת 2021. 
הבית הזה מוכיח באופן הכי מרהיב ומלא תעוזה כמה כח יש לצבע ולסטיילינג, גם כשהתקציב לא גדול וגם כשלא נהרס אף קיר בתהליך
העיצובי.בבית היפהפה הזה בעמק חפר נעשו בחירות נועזות של
שכבות צבע וטקסטורה אשר מוכיחות שכל ההגבלות שאנחנו  בדרך כלל מציבים לעצמנו בתהליכי העיצוב... 

4.jpg

65sqm House, Karkur

by: Sharon Bareket&Adi Lahover

Photographs: Shiran Carmel
 


תהליך ההלבשה שעבר הבית בצור הדסה כלל שימוש ניכר בריהוט הקיים ובפריטי וינטג'.האהבה לצבע בבית השמח הזה ניכרת בכל החללים:באוסף השטיחים המשובח, בפריטי האמנות,הריהוט ובבחירות הנועזות והמרהיבות של גווני הקירות.

10.jpg


איזון חוזר: בית פרטי ומואר בכרכור מאזן בין ניגודים, העיצוב הפנימי משלב אלגנטיות מול חספוס איפוק מול צבעוניות ודרמטיות מלאת הומור.

מופע שנות השישים : בית הפרטי שנבנה בשנות ה-60 הולבש והותאם לתקופה בצבעוניות עזה ומאפיינת, תוך קריצות לסגנון יפני. וההפתעה הגדולה: ארון קיר עם הדפסה עתיקה של ירושלים.


העבירו רק את המיטה: עיצוב מהיר ויסודי לדירה שכורה.
בני הזוג עברו לדירה חדשה והחליטו שזאת ההזדמנות להיפטר מהרהיטים שליוו אותם מתקופת הלימודים וליצור בית מעוצב ונוח.

18.jpg


צבע טרי:  בית פרטי בכרכור, 
עיצוב פנים והומסטילינג, עבודה משותפת עם עדי לחובר  צילום שירן כרמל. 

 
איך מעצבת צלמת: מפגש בין המעצבת התחפושות ענבל קלי כרמי והצלמת שרון ברקת, הניב בית עם עיצוב צבעוני שמתכתב עם הטרנדים החדשנים ביותר אבל מתחמק באלגנטיות מכל הקלישאות.
 

 איפוק פסטלי: בית ברמת חן שמתקיימים בו ניגודים. צבעים עזים לצד צבעוניות רגועה, צמחיה טבעית ויצירות אמנות. כך הולבש בית של בני זוג שרצו לרענן את החלל ולשפר את הזרימה בו.

 כתבה של רעות חפץ שוורץ 
  דרכים לחסוך בכסף בעיצוב הבית.

"מאוד קל לי עם צבע. אני אוהבת את כל הצבעים וצריכה את כולם. לפעמים מצב הרוח נוטה לצבעים כהים יותר ולפעמים לבהירים. בזמן האחרון אני חושבת קצת על שילובים מונוכרומטיים. אין שילוב שאהוב עלי יותר מאחרים...

 חדוה קלינהדלר

"החדר השני": עיצוב פסיכואנליטי.

 השבוע הרחיקה חדוה קלינהנדלר עד לנהריה, שם בקליניקה קטנה, צפתה בתוצאותיו של מפגש מסקרן בין גישה טיפולית לעיצוב פנים ולמדה איך מעצבים "נכון" חלל לטיפול פסיכולוגי".

עופרי גונן-פז

"כך ייעשה לחדר אשר חפצים ביקרו"- לא כל יום פורים? בחדרי הבתים שלפניכם דווקא כן. שילוב אלמנטים מעולם הפנטזיה והשראה בחללי הבית יכול לעזור לשמר את התחושה הקסומה של החג לאורך זמן, וליצור חלל מפתיע שכיף לחיות בו כל השנה".