כ ת ב ו  ע ל י 

                   - אוקטובר 2017

איפוק פסטלי: בית ברמת חן שמתקיימים בו ניגודים. צבעים עזים לצד צבעוניות רגועה, צמחיה טבעית ויצירות אמנות. כך הולבש בית של בני זוג שרצו לרענן את החלל ולשפר את הזרימה בו.

               - פברואר 2017

איזון חוזר: בית פרטי ומואר בכרכור מאזן בין ניגודים, העיצוב הפנימי משלב אלגנטיות מול חספוס איפוק מול צבעוניות ודרמטיות מלאת הומור.

                  - פברואר 2017

מופע שנות השישים : בית הפרטי שנבנה בשנות ה-60 הולבש והותאם לתקופה בצבעוניות עזה ומאפיינת, תוך קריצות לסגנון יפני. וההפתעה הגדולה: ארון קיר עם הדפסה עתיקה של ירושלים.

                 - נובמבר 2016

"מאוד קל לי עם צבע. אני אוהבת את כל הצבעים וצריכה את כולם. לפעמים מצב הרוח נוטה לצבעים כהים יותר ולפעמים לבהירים. בזמן האחרון אני חושבת קצת על שילובים מונוכרומטיים. אין שילוב שאהוב עלי יותר מאחרים. לכל תקופה או זמן או מקום יש את השילוב שלו. וכמובן שזה קשור גם לבית, לסביבה שלו וללקוחות. בשימוש שלי בצבע, גם כאשר הפלטה היא רחבה מאוד, אני מחפשת את האיזון וההרמוניה".

          - נובמבר 2016, עדי יניב

איך מעצבת צלמת: מפגש בין המעצבת התחפושות ענבל קלי כרמי והצלמת שרון ברקת, הניב בית עם עיצוב צבעוני שמתכתב עם הטרנדים החדשנים ביותר אבל מתחמק באלגנטיות מכל הקלישאות.

                   - עופרי גונן-פז

"כך ייעשה לחדר אשר חפצים ביקרו"- לא כל יום פורים? בחדרי הבתים שלפניכם דווקא כן. שילוב אלמנטים מעולם הפנטזיה והשראה בחללי הבית יכול לעזור לשמר את התחושה הקסומה של החג לאורך זמן, וליצור חלל מפתיע שכיף לחיות בו כל השנה".

                  - כתבה של רעות חפץ שוורץ 

  דרכים לחסוך בכסף בעיצוב הבית.

                   -  כתבה של אודית לוריין בלקין 

על התחזקות ההום סטיילינג בארץ.

                    - חדוה קלינהדלר

"החדר השני": עיצוב פסיכואנליטיהשבוע הרחיקה חדוה קלינהנדלר עד לנהריה, שם בקליניקה קטנה, צפתה בתוצאותיו של מפגש מסקרן בין גישה טיפולית לעיצוב פנים ולמדה איך מעצבים "נכון" חלל לטיפול פסיכולוגי".